Aháček u Ivanky & Pavla, CZ

U Aháčka začínám od začátku: Aháčka - kotě si koupil pan Bobčík, který měl velmi vážný zájem.... S Aháčkem odjel do svého domova na venkově, kde preferoval přírodnější styl - návrat k přírodě. Zůčastnil se s Aháčkem i pár výstav, které dopadly úspěšně. Časem z důvodů stěhování se a z rodiných důvodů hledal pro Aháčka nový domov.... Velmi jsem ocenila, že se mi svěřil a mohla jsem tak nabídnout Aháčka do nové vhodné rodiny.

Úžasná paní Ivanka společně se synem pro Aháčka zajeli ještě před vánocemi a svojí více početnou rodinu tak ještě rozšířili. Vše proběhlo natolik fantasticky, že se Aháček bez problémů aklimatizoval a zřejmě je i za tuto životní změnu - snad už poslední moc vděčný.

U Mau je to co říct, změna domova je pro ně stresují a může skončit dramaticky. Bylo vidět, že u Ivanky bylo ale Aháčkovi hned dobře a jsem moc ráda, že tento příběh měl šťastný konec s nadějným chovatelským začátkem :). Aháček žije v harmoncké rodiněi a za paní Ivankou prý běhá jako pejsek, což je pro toto plemeno příznačné. Přeji paní Ivance a celé její rodině aby jim Aháček dělal jen radost! ;)

Posledních 7 fotek dole - foceno u nás.

5 fotek dalších směrem nahoru - od Bobčíků.

Ostatní fotky směrem nahoru - od paní Ivanky.

Fotky z výstavy jsem fotila já... Všechny fotky jsou s poznámkami.