Hledám láskyplný domov pro naše Mau

  

Kocour Eric                                        Kočka Roxy                      Dióné

Hledám láskyplný domov pro naše egyptské Mau. Pro Erica a pro Roxy oba na mazlíčka. Mohou jít spolu anebo každý zvlášť :-) Oba jsou zvyklí na domácí prostředí, na chráněný výběh v letních dnech, kdy se rádi vyhřívají na sluníčku. Nejsou to kočky venkovní, ale domácí. Rádi spí i v posteli, ale není podmínkou. Krmení konzervami, (barf - doporučuji, ale není podmínkou), granulemi... Upřesním. Oba jsou zdraví. Předání s rodokmenem, s titulem, s mezinárodním pasem (očkovací průkaz), s výbavou pro začátek a s kontaktem na veterinárního lékaře. Nejsou zvyklí na malé hlasité děti. Důvody hledání nové rodiny pro naše Mau: Stěhování se, hyrearchie ve smečce, separace kvůli jejich klidu... 

- Eric je velmi milující mazel, kontaktní kamarád a rád by našel místo v klidné harmonické rodině, či u jedince. Má krásné, velké komunikativní oči a jemný hlas. Bude vás doprovázet na každém kroku. Cestování v autě mu nevadí např. na chatu...

- Roxy je elegantní, jemná, milující kočička. Má ráda svůj klid, svůj prostor a toleranci a podle své nálady se přijde ráda pomazlit sama. Má nádherné oči a krásně komunikuje :-) Nemá ráda pouhý pohled na přepravku, ale cestování např. za veterinářem zvládne. Ráda by našla místo v milující, klidné a zodpovědné rodině. 

- Dióné, velmi milující něžná kočička. Nechce být ve smečce, je to individualistka a tak hledá milující rodinu a klidný domov. Narodila se 4.9.2016. Koťata neměla. Více tíhne k ženám.

 

Zkušenosti s alespoň jednou kočkou, empatie, vhodné podmínky a péče jsou podmínkou. Od nové rodiny budu ráda za informace jak se Mau daří :-)  U Erica a Roxy navrhuji symbolickou cenu za kastraci a implantát.  Ohledně Dioné cena za mazlíčka dle domluvy. Více informací osobně. V případě zájmu prosím volejte, smskujte: 606 942 397. Na e-mailu jsem nepravidelně z důvodu stěhování. Předem děkuji :-)